KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7843721

nr 784 3721

Gravyrer

3 st, 1600-tal, Visscher, 35x46

Kondition: fuktfkäckar

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 22 oktober 2012
kl 18:52:08